Ana sayfa B Rüyada buğday hasat ettiğini görmek

Rüyada buğday hasat ettiğini görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada buğday hasat ettiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada buğday hasat ettiğini görmek

# Rüyada buğday hasat ettiğini görmek afiyeti için bir kısım malını harcayacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de nice emeklerden sonra elde edilir.
Rüyada buğday hasat ettiğini görmek ne anlama gelir?
# Saniyen  bölgede savaş çıkacağına ve kan döküleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  boş bir hayalinizin ümitsizliğe dönüşeceğine işarettir.
Rüyada buğday hasat ettiğini görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Emân Pâni-Pütînin tabirinde çocuğunuzun başına bir bela geleceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kötü olan işlerinizin yeniden canlanacağına ve ibadet ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 278 ( ikiyüzyetmişsekiz )
Rüyada buğday hasat ettiğini görmek Menhur DAM tarafından 07.09.2017 – 10:05 tarihinde Bingöl / Genç şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabırsızlık (acelecilik), başarıya ve saadete giden yolda en büyük mani (engel) dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here