Rüyada burun üzerinde kıl görmek

Rüyada burun üzerinde kıl görmek

<?php echo

 #   Rüyada burun üzerinde kıl görmek izleyen insanların sayısınca saygınlık kazanacağınıza işarettir. Saniyen rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında dedikodudan ve gıybetten muzdarip olduğuna, yapacağı işlerin ve ortaya koyacağı çalışmaların çekemeyenler tarafından sürekli karalanmaya ve gurursuzlaştırılmaya çalışıldığına tabir edilir.Bazende kişinin kötü ve zor günler geçireceği ve tatsız haberler alarak üzüleceği anlamına gelir.
 #   Rüyada burun üzerinde kıl görmek takvaya, anlayışlı olmaya ve himayeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de ganimet elde etmek, ele geçecek çokça para ve mal, sıkıntı çekmeden zengin olma ve maddi sıkıntıların son bulmasına yorulmaktadır.
 #   Rüyada burun üzerinde kıl görmek yeni bir gelir kaynağı elde edeceğinize tabir olunur. Rabian sevdiğiniz insanlarla güzel vakit geçireceğinize işaret eder.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bâhilînin tabirinde işsiz kimse iş sahibi olur, hastalığına bir türlü çare bulamayan şifa bulur, evsizler ev sahibi olur, fakirler rızka ve nimete kavuşur, mahpus olanlar özgür kalır, ayrı olanlar bir birine kavuşur, dargın olan kişiler barışır.
 #   Rüyada burun üzerinde kıl görmek refahının yerine gelmesine tatlı dilli bir kişi ile aile içindeki huzurunun kaçacağına ve kendini çok mutsuz hissedeceği olayların yaşanacağına artık yeni bir işe gireceğine ve kendisine uygun çalışmalar ortaya koyduktan delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada burun üzerinde kıl görmek Soytekin ÖRGE tarafından 05.02.2017 – 10:09 tarihinde Hollanda / Enschede şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4550 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Şu mescidimdeki namaz efdaldir." Bir başka rivayette "Bu mescidimdeki bir namaz, Mescid-i Haram hariç bütün mescidlerde kılınan bin namazdan daha hayırlıdır."Buhari, Fazlu's-Salat 1; Müslim, Hacc 505, (1394); Muvatta, Kıble 9, (1, 196); Tirmizi, Salat 243, (325); Nesai, Mesacid 7, (2, 35).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here