Ana sayfa B Rüyada burun üzerinde kıl görmek

Rüyada burun üzerinde kıl görmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada burun üzerinde kıl görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada burun üzerinde kıl görmek

# Rüyada burun üzerinde kıl görmek bazı işlerinizde aksaklık meydana geleceğine, sonra tekrar düzeleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de kariyerinizde yeni boyutlara veya seviyelere ulaştığınızı veya maneviyat veya bilinç düzeyinin daha üst seviyelere ulaşıp gelişmediğini önerebilir; Aynı zamanda hayatınızdaki yüksek ideallerinize veya hedeflerinize ulaşmayı veya ulaşmayı temsil edebilir.
Rüyada burun üzerinde kıl görmek ne anlama gelir?
# Saniyen geleceğinizin çok iyi olacağına işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise zahmetli bir uğraştan sonra başarıya ulaşacağınıza işarettir.
Rüyada burun üzerinde kıl görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bin Akîl El-Bağdâdînin tabirinde yeni bir işe veya vazifeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için maddi bir sorumluluk üstleneceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 227 ( ikiyüzyirmiyedi )
Rüyada burun üzerinde kıl görmek Tamerk TEMURTAŞ tarafından 01.02.2017 – 17:05 tarihinde Elazığ / Keban şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ebu Ali Dekkak Hazretleri’nin vefatından sonra bir kimse onu rüyasında ağlar vaziyette görüp sorar:Ne oldu üstad? Yoksa dünyaya dönmek mi istiyorsun?O şöyle cevap verir:Evet, geri dönmek istiyorum. Ama orada gezip tozmak için değil. Şunun için istiyorum: İyice giyinip kuşandıktan sonra asam elimde kapı kapı dolaşayım. Asamla kapıları vurup diyeyim ki: “Etmeyin, eylemeyin, kimden mahrum kalmakta olduğunuzu bilmiyorsunuz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here