Ana sayfa B Rüyada burundan beyin çıkması

Rüyada burundan beyin çıkması

12
0
PAYLAŞ

Rüyada burundan beyin çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada burundan beyin çıkması

# Rüyada burundan beyin çıkması sahte bir başarı elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine, üzgünseniz sevineceğinize işarettir.
Rüyada burundan beyin çıkması ne anlama gelir?
# Saniyen dört türlü tâbir edilir: a) Çiftçi , c) Küçük ve zayıf bir melik , b) Bekçi , c) Garip ve fakir adam. Bazı rüya tabirlerinde ise hayrı ifşa etmeye delâlet eder.
Rüyada burundan beyin çıkması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Ahmed Bin Muhassinnin tabirinde bazı kere zenginliğe, bazan da fakirliğe delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yolculuğa çıkacağınıza veya hastalığa yakalanacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 251 ( ikiyüzellibir )
Rüyada burundan beyin çıkması Direncan MORTEPE tarafından 05.05.2017 – 13:41 tarihinde Konya / Derbent şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Unutulmasın ki; kendisini kaf dağındaki kar gibi yüksekte sananlar, bir gün eriyip, çamurlu su olarak ayaklar altına sızarlar…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here