Rüyada büyük abdesti zor yapmak

Rüyada büyük abdesti zor yapmak

<?php echo

 #   Rüyada büyük abdesti zor yapmak bir kız çocuğunuzun olacağına işarettir. Saniyen erkek için ilmen çok yüksek derecelere de alâmettir.Bazende rüya sahibinin hayatında güzel, olumlu ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine delalet eder.
 #   Rüyada büyük abdesti zor yapmak ilim ve hikmete ermeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada yok olmak, varlığa delâlettir.
 #   Rüyada büyük abdesti zor yapmak mutluluk, izzet ve saygıya işarettir. Rabian insanın bedeni ile tâbir olunur.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Ali Bekkânin tabirinde ayakların yere sağlam basmadığını ve gerçekçi tutum içinde olunmadığı sürece sayısız hayal kırıklığı yaşanacağına alamettir.
 #   Rüyada büyük abdesti zor yapmak elindekilerin ayrıca gergin hallerini bir kenarı bırakıp bu sayede hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına keyfin ve geçimin kalmayacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada büyük abdesti zor yapmak Cankurt ÇİTİL tarafından 04.04.2017 – 00:05 tarihinde Uşak / Sivaslı şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Muhammed Baki-Billah Hazretleri lokmasına çok dikkat eder, yemek pişirenin abdestli olmasına, dünya kelamı söylememesini arzular. “Huzur, safa ve ihtiyat sahibi olmayan kimsenin yemekleri feyz kapısını kapatır” buyururlardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here