Ana sayfa B Rüyada büyük abdesti zor yapmak

Rüyada büyük abdesti zor yapmak

14
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük abdesti zor yapmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada büyük abdesti zor yapmak

# Rüyada büyük abdesti zor yapmak  büyük bir faciaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sizi kıskananların artmasına rağmen başarılı olacağınız anlamına tabir olunur.
Rüyada büyük abdesti zor yapmak ne anlama gelir?
# Saniyen deliller doğrultusunda düşmanınıza galip geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aklın noksanlığına ve yalana delâlet eder.
Rüyada büyük abdesti zor yapmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Mahmûd Zencânînin tabirinde yolculuk esnasında korku ve şiddete düşmeye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zenginleşeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 601 ( altıyüzbir )
Rüyada büyük abdesti zor yapmak Uygunel GÜRDEMİR tarafından 08.06.2017 – 21:46 tarihinde İzmir / Karaburun şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4570 – Hz. Enes radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle dua buyurdular: "Allah’ım! Mekke'ye verdiğin bereketi iki katıyla Medine'ye de ver!"Buhari, Büyü' 53, Kefaret 5, İ'tisam 16; Müslim, Hacc 465, (1368); Muvatta, Câmi' 1, (2, 884, 885).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here