Rüyada büyük ayva ağacı görmek

Rüyada büyük ayva ağacı görmek

<?php echo

 #   Rüyada büyük ayva ağacı görmek cimri kişiye hizmet edeceğinize işarettir. Saniyen sevdalı kimselerin arsına girecek bir kara kediye, yani işgüzar, dedikoducu, kıskanç birinin varlığına yorumlanır.Bazende rüya sahibinin, uzun yıllar aşka kapattığı kalbinin tekrar yaşanan bir gönül ilişkisinde ortaya çıkacak bir sorundan ötürü çok büyük kırgınlıklar ve küslükler yaşayarak aşka tövbe edeceğine tabir edilir.
 #   Rüyada büyük ayva ağacı görmek üzerinde ne işler dönüyorsa, dünya rüyası da onlara delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kötü söz işitmeye ve iftiraya uğramaya da işarettir.
 #   Rüyada büyük ayva ağacı görmek heybet, vakar ve rif’at (yükseklik) ile tâbir olunur. Rabian tövbe etmeniz gerektiğine işarettir.
 #   Ünlü Filozof Kaşâşî El-Medenînin tabirinde arkadaş, dost ya da akraba toplantılarına, mideye, keyfe ve damak tadına düşkünlüğe delalet eder.
 #   Rüyada büyük ayva ağacı görmek Rüyada sattığı ya da satın aldığı şeyin durumuna bağlı olarak farklı şekilde elinin darlıktan hep dua edeceğine birikimlerini bu uğurda kaybedip beş parasız kalacaklarını da delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada büyük ayva ağacı görmek Usum KESER tarafından 12.03.2017 – 20:57 tarihinde Sivas / Divriği şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir zaman Bağdât'ta fiyatlar çok yükselmişti. Hayat pahalılığı çekilmez bir hâl aldı. Muhammed bin İsmâil bin Ebî Fudayl, Behlül-i Dânâ’nın yanına gelerek; "Ey Behlül! Müslümanların ve bütün insanların hattâ hayvanların rahatlaması için Allahü teâlâya duâ etmez misin?" dedi. O şöyle cevap verdi: "Allah-ü Teâlâ’ya yemin ederim ki, ben bu işe karışmam. Eğer bir buğday tanesi bir dinar olsa, bize emrettiği gibi Allah-ü Teâlâ’ya ibâdet etsek, o bize vâdettiği gibi rızkımızı verir." Sonra ellerini birbirine vurarak; "Ey dünyâyı ve süslerini toplayan, gözleri uykudan lezzet almayan kimse, nefsinle uğraşıp âhirete bir tedârik yapmadın, kıyâmet gününde Allah-ü Teâlâ’ya ne cevap vereceksin?" dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here