Ana sayfa B Rüyada büyük gergedan görmek

Rüyada büyük gergedan görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük gergedan görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada büyük gergedan görmek

# Rüyada büyük gergedan görmek kısmet olarak kabul edilir. Bazı rüya yorumcularına göre de tâbiri şöyle: a) İnsanlar nezdinde ulüvv-ü kadr , b) Şan ve şöhret ile yâd , c) Ahirette af ve mağfirete mazhariyet , d) İlâhî gufran.
Rüyada büyük gergedan görmek ne anlama gelir?
# Saniyen değişken dostluklara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yüzü güzel, ahlâkı kötü ve gaddar bir kimseye işarettir.
Rüyada büyük gergedan görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Sultân-Üt-Târikîn Nâgûrînin tabirinde yeni bir iş olanağı yakalamak olarak yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için helal mal ve rızka işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 549 ( beşyüzkırkdokuz )
Rüyada büyük gergedan görmek Heybetullah TATAR tarafından 16.11.2017 – 00:42 tarihinde Burdur / Kemer şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalan sözleri tasdik eden de yalancıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here