Ana sayfa B Rüyada büyük hıyar görmek

Rüyada büyük hıyar görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük hıyar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada büyük hıyar görmek

# Rüyada büyük hıyar görmek bir arkadaşınızla kavga edeceğinize işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de eşiniz size ihanet edecek ve sizi çok üzecek demektir.
Rüyada büyük hıyar görmek ne anlama gelir?
# Saniyen satan, giyen herkesin, üne kavuşacağını işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir.
Rüyada büyük hıyar görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Muhammed Bin Abdülvehhâb El-Harrânînin tabirinde bulunduğun halin devamına ve uzun ömre işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için elinize kısa zaman sonra para geçecek. Ya da verdiğiniz borcu geri alacaksınız demektir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 912 ( dokuzyüzoniki )
Rüyada büyük hıyar görmek Dursunali GÜVENER tarafından 12.11.2017 – 20:00 tarihinde Aydın / Söke şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4344 – Amr İbnu'l-As radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'a sordum:"Ey Allah'ın Resulü! İnsanların hangisi size daha sevgilidir?""Aişe!" buyurdular."Ya erkeklerden?" dedim."Babası!" buyurdular."Sonra kim?" dedim."Ömer!" buyurdular ve başka bazı erkekler saydılar."Buhari, Meğazi 63; Müslim, Fezailu's-Sahabe 8, (2384); Tirmizi, Menakıb, (3879).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here