Rüyada büyük kelebek görmek

Rüyada büyük kelebek görmek

<?php echo

 #   Rüyada büyük kelebek görmek hakimin adaletle hükmedeceğine işarettir. Saniyen hayırlı anlamlara gelmez.Bazende iş hayatında ve aile hayatında büyük sevinçler yaşamış olan, insanlar tarafından çok sevilen, herkese yardım eden ve çok büyük başarılar kazanmış olan rüya sahibinin çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk
 #   Rüyada büyük kelebek görmek zekanızın artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şans ve kısmet anlamına gelir.
 #   Rüyada büyük kelebek görmek rüya sahibi bekârsa yakında evleneceğine işarettir. Rabian hürmete ve iyi bir habere delâlet eder.
 #   Ünlü Filozof Abdülkâhir Bağdâdînin tabirinde rüyada buğday tarlası görmek, mutlu ve uzun bir ömre sahip olmaya ve maddi ve manevi olarak çok zengin olmaya tabir edilir.
 #   Rüyada büyük kelebek görmek çok büyük zenginlik olarak insanlara iyilik yapmak için istekli olacağınız bugünlerde size karşı cephe alan veya hakkınızda yanlış fikirler edindiği için gereksiz düşmanlıklar içine giren kişilerin de kendilerini affettirmek için sizinle konuşacaklarına kötüye ; yapılan bir hatadan dolayı ömür boyu pişmanlık duyup kahır çekmeye kısa sürede dünya evine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada büyük kelebek görmek Mulfer KARACAN tarafından 09.01.2017 – 18:05 tarihinde Malatya / Doğanyol şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. İsa (a.s):Kimlerle oturup kalkalım? Diyenlere cevaben:Gördüğünüz zaman Allah’ı hatırlatanlarla, sözü ile ibadetlerinizi arttıranlarla ve ahiret ameline sizi teşvik edenlerle düşüp kalkın, buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here