Rüyada büyük marul görmek

Rüyada büyük marul görmek

<?php echo

 #   Rüyada büyük marul görmek  akrabalarınızdan biriyle ya da bir dostunuzla sorun yaşayacağınıza işarettir. Saniyen farklı şekillerde yorumlanmaktadır.Bazende aynı zamanda, iş hayatında, çok büyük ve başarılı işlere girişileceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine alamet edilir.
 #   Rüyada büyük marul görmek rahmet kapılarının yüzünüze açılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ulema ve salihleri sevmeye işarettir.
 #   Rüyada büyük marul görmek o kimseden kötülük göreceğinize işarettir. Rabian şu şekilde tabir olunur: a) Zayıf ve hırslı kavim , b) Asker ve ordu , c) Aile , d) Uzun ömür , e) Ucuzluk , f) Bolluk ve rızık…
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Teftâzânî SaDeddîn MesÛd Bin Ömernin tabirinde rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri ara verdiği ibadetlerine geri döneceğine ancak bu sefer çok daha büyük bir bağlılık ve aşkla ibadet edeceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve allah yolunda yürüyeceğine işaret eder.
 #   Rüyada büyük marul görmek aile hayatında ve sosyal hayatında ihtiyaç duyduğu şeylere ilgi alanı genişleyen rüya sahibinin hiç hayal etmediği bir alanda kariyer yapacağına ve bu alana yönelik bazı eğitimler alacağına yakında sizi üzecek ve kötü zamanlar geçirmenize neden olacak bazı kötü dedikodular işiteceğinize veya kötü ahlaklı hilekar bir adama geleceği parlak bir erkek evlat anlamına da gelen rüya delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada büyük marul görmek Nüvit SÜL tarafından 02.04.2017 – 23:55 tarihinde Kahramanmaraş / Elbistan şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fudayl bin İyad Hazretleri, bir gün yolda giderken insanların neşe ve sevinç içinde olduklarını görünce:“Nice neşeli ve sevinçli kimseler vardır ki, onlara nasip olacak kefenlikler dokunup satışa çıkarılmıştır bile” buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here