Ana sayfa B Rüyada büyük marul görmek

Rüyada büyük marul görmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük marul görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada büyük marul görmek

# Rüyada büyük marul görmek makamınızdan yana sıkıntı göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o bölgede yaşayan insanların gıybetini edeceğinize veya onlara küfredeceğinize işarettir.
Rüyada büyük marul görmek ne anlama gelir?
# Saniyen Allahın inayetiyle ilim, hikmet, züht ve çok sayıda çocuk sahibi olacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çocuğunuzun sağlıklı ve zengin olacağına işarettir.
Rüyada büyük marul görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bitlisî Molla EbüL-Fadl Defterînin tabirinde yakını tarafından dolandırılacağım anlatır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için korku ve şiddet halinde bulunan kimse için emniyet ve korunmaya delâlet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 115 ( yüzonbeş )
Rüyada büyük marul görmek Ozanay AKSU tarafından 29.11.2017 – 12:15 tarihinde Erzincan / Otlukbeli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1879 – Yine Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Muâhedin diyeti hür kimsenin diyetinin yarısıdır."Ebü Dâvud, Diyât 23, (4583).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here