Ana sayfa B Rüyada büyük sansar görmek

Rüyada büyük sansar görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada büyük sansar görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada büyük sansar görmek

# Rüyada büyük sansar görmek ev halkıyla husumet edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de izzet, şeref, velayet, ferah, velime, müjde ve menfaate delâlet eder.
Rüyada büyük sansar görmek ne anlama gelir?
# Saniyen üzüntü, keder sıkıntı ve hayırsız işlere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise dört veçhe ile tabir olunur: a) Kadir ve kıymet , b) Halk arasında itibar , c) Makam , d) Adalet.
Rüyada büyük sansar görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Beycûrî İbrâhim Bin Ahmednin tabirinde kadınların size ilgi duyduklarına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hastalıktan halâs olmaya ve afiyete delâlet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 791 ( yediyüzdoksanbir )
Rüyada büyük sansar görmek Şanli SÖZER tarafından 23.05.2017 – 11:48 tarihinde Ankara / Haymana şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Doğruyu bildiği halde gerekeni yapmamak korkaklıktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here