Ana sayfa B Rüyada buzağının emdiğini görmek

Rüyada buzağının emdiğini görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada buzağının emdiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada buzağının emdiğini görmek

# Rüyada buzağının emdiğini görmek sevinçli habere işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de son derece mutluluğa işarettir.
Rüyada buzağının emdiğini görmek ne anlama gelir?
# Saniyen yara miktarınca kadınlardan yana üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise İslamdan çıkma korkusu içinde olacağınıza işarettir.
Rüyada buzağının emdiğini görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Hatîbî Hasen Bin Alinin tabirinde bir hizmetçi istihdam edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o kimse sahillerden olur ve lisanını hıfz eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 911 ( dokuzyüzonbir )
Rüyada buzağının emdiğini görmek Boratay SAYICI tarafından 16.04.2017 – 13:51 tarihinde Mersin / Gülnar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Amellerin en faziletlisi gizli günahları terk etmektir. Çünkü gizli günahlardan uzak kalan kimse, âşikâr günahlardan daha çok uzak kalır.Antâki

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here