Ana sayfa D Rüyada deve resmi görmek

Rüyada deve resmi görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada deve resmi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada deve resmi görmek

# Rüyada deve resmi görmek  bazı işlerden geri kalacağınıza ve rakibinize yenik düşeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de haram mala ve kötü akıbete delâlet eder.
Rüyada deve resmi görmek ne anlama gelir?
# Saniyen salih bir evladınız olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise  birine kötü söz söyleyeceğinize veya bazı tabircilere göre zina ya da başka bir günahla itham edileceğinize işarettir.
Rüyada deve resmi görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Cüneyd-İ Geylânî Cüneyd Bin YaKûbnin tabirinde kucakladığınız kimsenin iffetli biri olduğuna ve ondan inanç bakımından fayda göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir ticaret yapacağınıza ve bu ticaretten oldukça kazanç sağlayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 483 ( dörtyüzseksenüç )
Rüyada deve resmi görmek Gülşeker TOKAÇ tarafından 11.02.2017 – 02:51 tarihinde Şanlıurfa / Ceylanpınar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5118 – İmran İbnu Husayn radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Muhammed aleyhissalâtu vesselâm'ın şefaati ile bir kısım insanlar cehennemden çıkacak, cennete girecektir. Bunlara cehennemlikler denecektir."Buhari, Rikak 513, Ebu Davud, Sünnet 23, (4740); Tirmizi, Cehennem 10, (2603).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here