Rüyada dini bilgi dinlemek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada dini bilgi dinlemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dini bilgi dinlemek

# Rüyada dini bilgi dinlemek değirmenci, kalburcu ve bunlar misali aşağı tabakadaki halka delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de evin hanımından size bir menfaat ulaşacağına işarettir.
Rüyada dini bilgi dinlemek ne anlama gelir?
# Saniyen evleneceğiniz kadının dindar ve inançlı biri olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sevince, sürura ve müjdeye delâlet eder.
Rüyada dini bilgi dinlemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Utbe Bin Abdullahnin tabirinde  bir iş konusunda düşüşünüzün, yükselişinizden daha hızlı gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir konuda töhmet altında kalacağınıza işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 522 ( beşyüzyirmiiki )
Rüyada dini bilgi dinlemek Doruktepe HAMZAOĞLU tarafından 23.03.2017 – 14:46 tarihinde İstanbul / Bakırköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İyiliğe karşı kötülük eden adamın evinden sefalet hiç eksik olmaz.Hz. Süleyman a.s.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here