Ana sayfa D Rüyada dini sohbet duymak

Rüyada dini sohbet duymak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada dini sohbet duymak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dini sohbet duymak

# Rüyada dini sohbet duymak af ve mağfirete nailiyete delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de emanettar biri olacağınıza ve borcunuzu ödeyeceğinize işarettir.
Rüyada dini sohbet duymak ne anlama gelir?
# Saniyen bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına tâbir olunur. Bazı rüya tabirlerinde ise duygusal biriyle evlenecek anlamındadır.
Rüyada dini sohbet duymak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Ebû Dâvûdnin tabirinde sermayeyi artıracak ve bir servet sahibi olacak anlamındadır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrü uzun olur.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 428 ( dörtyüzyirmisekiz )
Rüyada dini sohbet duymak Dilmaç SERİN tarafından 30.06.2017 – 00:47 tarihinde Zonguldak / Zonguldak şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

150 – Büreyde radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm elindeki iki çakıldan birini yakına, diğerini uzağa atarak: "Şu ve şu neye delalet ediyor biliyor musunuz?" dedi. Cemaat: "Allah ve Resûlü daha iyi bilir" dediler. Buyurdu ki: "Şu uzağa düşen emeldir, bu yakına düşen de eceldir. Kişi emeline ulaşmak için gayret ederken ulaşmadan ölüverir."Tirmizî, Emsâl 7, (2874).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here