Ana sayfa D Rüyada diş oynadığını görmek

Rüyada diş oynadığını görmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada diş oynadığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada diş oynadığını görmek

# Rüyada diş oynadığını görmek saliha ve temiz bir kadına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de mal elde edeceğinize ve Allah’ı hoşnut kılacak bir iş yapacağınıza delalet eder.
Rüyada diş oynadığını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir çocuğunuzun veya kardeşinizin olacağına, bayansanız, evleneceğinize işarettir.
Rüyada diş oynadığını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Yağbuğ Muhammed Bin Mahmûdnin tabirinde beyaz bir hizmetçiye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yediğiniz toprak kadar mal bulacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 173 ( yüzyetmişüç )
Rüyada diş oynadığını görmek Kazanhan CÖMERT tarafından 22.07.2017 – 04:29 tarihinde İstanbul / Çekmeköy şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başını kaldır, kendini tanıttırmak isteyen fa’al ve kudretli bir zatın harika işlerine bak.Sen başıboş olmadığın gibi, bu hadiseler de başıboş olamazlar.Said-i Nursi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here