Rüyada dişe yapışmış sakız görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada dişe yapışmış sakız görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dişe yapışmış sakız görmek

# Rüyada dişe yapışmış sakız görmek çok mala ve habere delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlık elde edeceğinize ve helal bir mirasa konacağınıza işarettir.
Rüyada dişe yapışmış sakız görmek ne anlama gelir?
# Saniyen ilim öğreneceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zenginleşeceğinize ve eğlenceye düşkün biri olacağınıza delâlettir.
Rüyada dişe yapışmış sakız görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu NiMetullah Geylânînin tabirinde ilim ve hidâyet ve kalb safasıdır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için haram mala veya uyanıkken dayak yemeye işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 412 ( dörtyüzoniki )
Rüyada dişe yapışmış sakız görmek Varlık KARADENİZ tarafından 13.04.2017 – 02:25 tarihinde Zonguldak / Devrek şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanoğlu, Kur-an ve sünnetten uzaklaştığı ölçüde insanlıktan da uzaklaşır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here