Rüyada doğal afet olacağını görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada doğal afet olacağını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada doğal afet olacağını görmek

# Rüyada doğal afet olacağını görmek vehim ve kedere şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de genişliğe işarettir.
Rüyada doğal afet olacağını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen meşakkat ve sıkıntıya işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlara karşı ağırbaşlı olacağınıza veya büyük bir kadınla evlenip ondan mal ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Rüyada doğal afet olacağını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Abdülvâhid Bin Ahmed Melîhînin tabirinde beş veçhe ile de tâbir edilmiştir: a) Refah , b) Zenginlik , c) Helal kazanç , d) Rütbe ve makam , e) Bekar için evlilik. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ev sahibinin ev halkından ihtiyaçlarını gidermeye kabiliyetli olan kimseye delâlet eder.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 32 ( otuziki )
Rüyada doğal afet olacağını görmek Adigüzel ALABALIK tarafından 09.08.2017 – 23:22 tarihinde Iğdır / Tuzluca şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sahabelerden biri, Hz. Ebu Bekir’in (r.a) yanına gelerek:Çok günahkârım. Benim için dua eder misin? diye ricada bulunur.Hz. Ebu Bekir (r.a)Yârabbi, der. Bir günahkâr, bir diğerinden dua istiyor. İkisini de affeyle.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here