Rüyada doğal afet olacağını görmek

Rüyada doğal afet olacağını görmek

<?php echo

 #   Rüyada doğal afet olacağını görmek durumunuzun iyiye gideceğine ve arzu ettiğiniz şeyin gerçekleşeceğine işarettir. Saniyen büyük bir bolluğa yorumlanır.Bazende davalarda başarı elde etmek, resmi makamlarla yapılacak işlerde yüksek paralar kazanmak ve gelirini katlayarak artırmak şeklinde yorumlanır.
 #   Rüyada doğal afet olacağını görmek nüfuz sahibi bir kadın hakkında haber işiteceğinize ve o kadınla dost olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iş konusunda şansı yaver gitmeyen kişilerin bahtlarının açılacağını bildiren rüya, kişiye sıkıntı veren durumların yavaş yavaş ortadan kalkacağını vurgular.
 #   Rüyada doğal afet olacağını görmek eğitici ve terbiye ediciye delâlet eder. Rabian üzgünseniz sevineceğinize, hapisteyseniz serbest kalacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
 #   Ünlü Filozof İbn-İ Nûh Abdülgaffâr Bin Ahmednin tabirinde iyilik, hayır ve güzellik bulmaya alamet eder.
 #   Rüyada doğal afet olacağını görmek kişi için pek çok iyilik kapılarının açıldığını bildiren önemli bir rüyadır güçlü ve kuvvetli bir düşmandır rüya sahibinin yaşanan olumsuzlukları düzelteceğine işlerinde yaşanan sıkıntılı durumların yakın bir zaman içinde çok sağlam bir çalışma ve büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada doğal afet olacağını görmek Efkan ÖZALP tarafından 04.02.2017 – 17:52 tarihinde Niğde / Çiftlik şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5878 – Kays İbnu Ebi Hâzım rahimehullah anlatıyor: "Hz. Ebu Bekr radıyallahu anh, Zeyneb adında Ahmesli bir kadının yanına girmişti. Onun hiç konuşmadığını gördü: "Nesi var, niye konuşmuyor?" diye sordu. Oradakiler:"Hiç konuşmadan hacc yapıyor!" dediler. Hz. Ebu Bekr kadına:"Konuş. Zira bu yaptığın helal değil, bu cahiliye işidir" dedi. Kadın da konuşmaya başladı. Önce:"Sen kimsin?" diye sordu. Hz. Ebu Bekr:"Muhacirlerden biriyim!" dedi."Hangi muhacirlerdensin?""Kureyş'ten.""Kureyş'ten kimlerdensin?""Oo! Sen çok soru sordun! Ben Ebu Bekr'im.""Allah'ın cahiliyeden sonra bize lütfettiği bu güzel din üzerine ne kadar baki kalacağız?""İmamlarınız müstakim doğru yolda olduğu müddetçe bakisiniz."İmamlar ne demek?""Kavmindeki reisler ve eşraflar var ya, halka emrederler halk da onlara itaat eder?""Evet!""İşte onlar imamlardır."Buhâri, Menakıbu'l-Ensâr 26.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here