Ana sayfa D Rüyada doğal afet olacağını görmek

Rüyada doğal afet olacağını görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada doğal afet olacağını görmek ne demek? Rüyada doğal afet olacağını görmek neye işarettir? Rüyada doğal afet olacağını görmek neye yorumlanır? Rüyada doğal afet olacağını görmek nasıl tabir edilir? Rüyada doğal afet olacağını görmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada doğal afet olacağını görmek

Rüyada doğal afet olacağını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada doğal afet olacağını görmek zor bir iş yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir.
# Saniyen birini öldüreceğinize veya yaralayacağınıza ve bu yüzden insanlar arasında kınanacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin açılacağına işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda ecelinizin yaklaştığına ve bu yüzden hemen tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmana karşı zafer kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 757 ( yediyüzelliyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1659 – İbnu Mes'üd radıyallâhu anh. anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Allah Teâlâ hazretleri aklı yarattığı zaman ona: "Gel!" dedi, o da geldi. Sonra "Geri dön!" diye emretti. O da geri döndü. Bunun üzerine akla şunu söyledi: "Ben, kendime senden daha sevgili olan başka bir şey yaratmadım. Seni, nezdimde mahlükâtın en sevgilisi olana bindireceğim."Rezin ilavesi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here