Rüyada doktorun öleceğini söylemesi

8
0
PAYLAŞ

Rüyada doktorun öleceğini söylemesi

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada doktorun öleceğini söylemesi

# Rüyada doktorun öleceğini söylemesi bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların inançlarında zayıflık olacağına ve çok yalan işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yara veya kabarcıklardan çıkan şeyler, haram mala delâlet eder.
Rüyada doktorun öleceğini söylemesi ne anlama gelir?
# Saniyen müctehidler için ilme, bazan da dindeki bozukluğa yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağınıza tabir olunur.
Rüyada doktorun öleceğini söylemesi nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Celâl-Zâde Sâlih Çelebinin tabirinde büyük bir kişiye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için Düzensiz yaşamanız nedeniyle sağlığınızın bozulduğunu bildirir. Bir hastalığa yakalanacağınızı haber verir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 197 ( yüzdoksanyedi )
Rüyada doktorun öleceğini söylemesi Curiye KARPUZOĞLU tarafından 25.09.2017 – 03:17 tarihinde Iğdır / Karakoyunlu şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

278 – Yine Müslim'den gelen bir başka rivayet şöyledir: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm: "Bana, deveyi şu, şu bedele sat, Allah da seni mağfiret buyursun, olmaz mı?" dedi. Ben cevaben: "elbette, o sizin olsun" dedim. Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bir taraftan miktarı artırmaya devam ediyor bir taraftan da: "Allah Teâlâ sana mağfiret buyursun" diyordu. Bu sözü üç kere tekrar etti."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here