Ana sayfa D Rüyada dolap çekmek

Rüyada dolap çekmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada dolap çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dolap çekmek

# Rüyada dolap çekmek hac ibadetinin bir rüknüdür. Bazı rüya yorumcularına göre de bir arkadaşınızdan ayrılacağınıza işarettir.
Rüyada dolap çekmek ne anlama gelir?
# Saniyen büyüklük ve övgüye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızkın helal ve güzeline işarettir.
Rüyada dolap çekmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür İbn-İ Sâlihnin tabirinde ticaret ve kazanca delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için uzun ömre, nimete, hayır ve berekete, din kuvvetine ve mirasa da delâlet eder.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 677 ( altıyüzyetmişyedi )
Rüyada dolap çekmek Oğuzkan YENİAY tarafından 09.02.2017 – 01:54 tarihinde Erzincan / Kemaliye şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7095 – Hz. Aişe radıyallahu anhâ anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm sevdiği bir şeyi görünce: "Hamd o Allah'a mahsustur ki sâlih şeyler sadece onun lütuf ve nimetiyle tamamlanır" derdi. Hoşlanmadığı bir şey görünce de: "Her durum üzerine Allah'a hamd olsun" derdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here