Ana sayfa D Rüyada dolu çaydanlık görmek

Rüyada dolu çaydanlık görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada dolu çaydanlık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dolu çaydanlık görmek

# Rüyada dolu çaydanlık görmek siyah bayraklar da kıtlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir şehre vali olacağına alâmettir.
Rüyada dolu çaydanlık görmek ne anlama gelir?
# Saniyen kaybettiği bir şeye tekrar kavuşur. Bazı rüya tabirlerinde ise dini bakımdan eksikliğinizin olduğuna işarettir.
Rüyada dolu çaydanlık görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Abdülvehhâb Bin Mübârek El-Enmâtînin tabirinde büyük bir şahsiyetin yolculuğa çıkacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zengin olmak ve her geçen gün zenginliğin artmasına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 811 ( sekizyüzonbir )
Rüyada dolu çaydanlık görmek Sahavet APAYDIN tarafından 22.03.2017 – 16:12 tarihinde İzmir / Kiraz şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3640 – Hz Cabir (radıyallahu anh) anlatıyor "Resulullah aleyhissalâtu vesselam'la birlikte Zâtu'r-Rikâ' gazvesine çıktık. Askerlerden bir kişi, müşriklerden birinin hanımına temasta bulundu. Kocası da:"Muhammed'in Ashabından kan dökmeden geri dönmeyeceğim'' diye yemin etti. Evinden çıkıp Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ı tâkibe koyuldu. Resulullah aleyhissalâtu vesselâm bir yerde mola verdi ve:"Kim bizi nöbet tutup koruyacak?'' diye sordu. Muhacir ve Ensâr'dan birer adam vazifeyi üzerlerine aldılar. ResuIullah aleyhissalâtu vesselâm, bunlara:"Şu geçidin girişini tutun orada bekleyin!'' diye ferman buyurdu.Bu iki zat, geçidin ağzına gelince muhacirden olanı yattı. Ensâri de namaz kılmaya başladı.Derken tâkipçi adam da oraya geldi. Namazdaki nöbetçinin silüetini görünce anladı ki, bu, askerlerin koruyucusudur, derhal bir ok attı ve ok, eliyle koymuşcasına hedefini buldu. Ensari oku çıkarıp namazına devam etti. Müşrik isabet ettiremedim düşüncesiyle atmaya devam etti. Öyle ki üçüncü okunu da attı. Ensâri de yaraya aldırmadan aynı şekilde namazına devam etti. Bir müddet sonra arkadaşı uyandı. Müşrik bunların iki kişi olduğunu görünce yerinin farkına vardıklarını anladı ve kaçtı.Muhâcirden olan zât, Ensari arkadaşındaki kanı görünce:"Sübhânallah! Sana ilk oku atınca beni niye uyandırmadın?" diye sordu. Arkadaşı:"Öyle bir sure okuyordum ki, kesmek istemedim'' diye cevapladı.''Ebu Dâvud, Tahâret 79, (198).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here