Rüyada domates ayıklamak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada domates ayıklamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada domates ayıklamak

# Rüyada domates ayıklamak haram mala veya gıybet etmeye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de devlet reisine işarettir.
Rüyada domates ayıklamak ne anlama gelir?
# Saniyen size faydası dokunan düşmanın sizden uzaklaşacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise düşmanlığa işarettir.
Rüyada domates ayıklamak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Hayreddîn Halîl Bin Kâsımnin tabirinde gelecek bir misafire işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için malınızı hayır işlerde harcayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 53 ( elliüç )
Rüyada domates ayıklamak Vesik KÖYLÜOĞLU tarafından 08.03.2017 – 16:03 tarihinde Erzurum / Tekman şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1889 – Amr İbnu Şuayb an ebihi an ceddihi radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Mûzıha olan yaraların diyeti beşer devedir."Tirmizi, Diyât 3, (1390); Ebu Dâvud, Diyât 20, (4566); Nesâi, Kasâme 43, (8, 57).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here