Ana sayfa D Rüyada dört adet balık görmek

Rüyada dört adet balık görmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada dört adet balık görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dört adet balık görmek

# Rüyada dört adet balık görmek derisini yüzdüğünü, etini taksim ettiğini görmek, mevkiin artacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygınlığınızı yitireceğinize ve zarar göreceğinize işarettir.
Rüyada dört adet balık görmek ne anlama gelir?
# Saniyen şerre işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kendinize kötü bir örnek seçtiğinize ve bu yüzden yoldan sapacağınıza işarettir.
Rüyada dört adet balık görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Abdullah Bin Süleymân El-Endülüsînin tabirinde güzel hale dinde salaha iyi ahlaka ve sevince delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bazı kere de himmette kusur ile tâbir olunur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 55 ( ellibeş )
Rüyada dört adet balık görmek Pori ÇEPNİ tarafından 30.02.2017 – 00:13 tarihinde Fransa / Clermont-Ferrand şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1805 – Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm Hazretleri buyurdular ki: "Kim, malâyâni konuşmaların çok olduğu bir yere oturur da, oradan kalkmazdan önce şu duayı okursa bu yerde oturmaktan hâsıl olan günahından arınmış olur:Allah’ım! Seni hamdinle tesbih ederim. Senden başka ilah olmadığına şehâdet ederim. Senden mağfiret diliyorum. Sana tövbe ediyor af taleb ediyorum."Tirmizi, Daavât 39, (2329).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here