Ana sayfa D Rüyada dört minareli cami görmek

Rüyada dört minareli cami görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada dört minareli cami görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dört minareli cami görmek

# Rüyada dört minareli cami görmek dindar biriyseniz, izzet bulacağınıza ve işinizin iyiye gideceğine; dindar değilseniz, fakirleşeceğinize ancak sonunda durumunuzun iyi olacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rızkınızın azalacağına işarettir.
Rüyada dört minareli cami görmek ne anlama gelir?
# Saniyen ise bazı kararlar alırken sakin olmanız gerektiğine işaret eder. Bazı rüya tabirlerinde ise yakında şansınızın çok iyi olacağına ve başarılı işler yapacağınıza yorumlanır.
Rüyada dört minareli cami görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Seyyid İbrâhim Düsûkînin tabirinde ahdinize vefa etmeyeceğinize ve emanetlere sadık olmayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir tartışma yaşayacağınıza ve bu yüzden rahatsızlık duyacağınıza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 455 ( dörtyüzellibeş )
Rüyada dört minareli cami görmek Siyret SAÇLI tarafından 04.07.2017 – 04:31 tarihinde Kars / Kars şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3599 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Kim abdest alırsa istinsarda bulunsun (sümkürsün), kim taşla istinca yaparsa teklesin.”Buhari, Vudü 25; Müslim, Tahâret 20, 22, (237); Muvatta, Tahâret 2, 3, (1,19); Ebu Dâvud, Tahâret 55, (140); Nesâi, Tahâret 70, 72, (1, 66, 67).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here