Rüyada dört tane yatak görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada dört tane yatak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dört tane yatak görmek

# Rüyada dört tane yatak görmek insanların sizden yüz çevireceğine ve onlardan yana cefa göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok kere mülke delâlet eder.
Rüyada dört tane yatak görmek ne anlama gelir?
# Saniyen saygın şahsiyetler tarafından destek alacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise kuvvetli bir yer yapmaya ve kaleye delâlet eder.
Rüyada dört tane yatak görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Abdülhamîd Bin Abdülazîznin tabirinde insanlara ilim öğreteceğinize ve bunun faydasını göreceklerine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için akrabalarınızdan birinin hastalanacağına, sonra tekrar iyileşeceğine, ama bunun için sadaka vermeniz gerektiğine işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 912 ( dokuzyüzoniki )
Rüyada dört tane yatak görmek Mahçiçek KULAÇ tarafından 07.02.2017 – 08:33 tarihinde Ankara / Beypazarı şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya malı, hakikatin farkında olmayan kimse için pişmanlık sebebidir. Çünkü o kendisini mülkün gerçek sahibi sanır. Malı temizlemek için zekâtını vermez. Emanetçi olduğu unutur, vekilliğini hakkıyla yerine getiremez. Daha da ileri gider, ölümü unutur.Hak aşığı Yunus Emre ne güzel söylemiştir:“Mal sahibi mülk sahibi,Hani bunun ilk sahibi,Mal da yalan mülk da yalan,Var biraz da sen oyalan.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here