Ana sayfa D Rüyada dua etmek ve amin demek

Rüyada dua etmek ve amin demek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada dua etmek ve amin demek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dua etmek ve amin demek

# Rüyada dua etmek ve amin demek beş şekilde tabir olunur: a) Sultan ve emir , b) Vezir veya makamına kaim olan zat , c) Kuvvet , kudret , iktidar , d) Şecaat , e) Zabıta memuru. Bazı rüya yorumcularına göre de ihtiyar halde görmesi, geçmiş zamana delâlet eder.
Rüyada dua etmek ve amin demek ne anlama gelir?
# Saniyen cennetten kovulmaksa rahatsızlık demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise evcil domuz ise kalbi geniş ancak kötü, dinsiz ve çirkef kimseye işarettir.
Rüyada dua etmek ve amin demek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Cemâleddîn Hansevînin tabirinde  arkadaşlarınıza hile yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal sahibi olacağınıza, ancak kazancınızı kanatlı hayvanlardan elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 306 ( üçyüzaltı )
Rüyada dua etmek ve amin demek Övünç ÜLKEVAN tarafından 05.08.2017 – 18:48 tarihinde Nevşehir / Avanos şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir cömerte sordular: Muhtaçlara verdiğin, yoksullara dağıttığın şeylerden dolayı gönlüde kibir ve fakirler üzerine bir minnet yüklemek hisleri geliyor mu?Cömert şöyle cevap verdi: "Hayır, ne münasebet! Ben bir şey verirken kendimi aşçının elindeki kepçe gibi farz ediyorum, veren aşçıdır fakat kepçeden geçiyor. Kepçe; rızkı veren benim" gibi bir histe bulunabilir mi?Verilen rızk insanların elinden çıkıyorsa da, asıl veren Cenâb-ı Hakk'dır. Bundan dolayıdır ki, rızka vasıta olanın hiç kimseye minnet yükletmesi doğru değildir…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here