Ana sayfa D Rüyada dua toplamak

Rüyada dua toplamak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada dua toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dua toplamak

# Rüyada dua toplamak daimi olan bir ferahlık, sevinç ve devlete delâlet eder. Yine bu rüya, zevce ve çocuklara da işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir başkasının zararından fayda göreceğinize işarettir.
Rüyada dua toplamak ne anlama gelir?
# Saniyen bir miras talebinde bulunmaya delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise üzüntü ve sıkıntı göreceğinize işarettir.
Rüyada dua toplamak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Kurtubî Muhammed Bin Ahmednin tabirinde  bir kaza geçireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zahmetli bir işe işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 578 ( beşyüzyetmişsekiz )
Rüyada dua toplamak Nejmi SEMERCİ tarafından 04.08.2017 – 03:07 tarihinde Yalova / Altınova şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, tek satır ayeti içinde yüzlerce hakikati ifade eder. Ama kul, o tek satırın ifade ettiği yüzlerce mânâyı aynı kısalıkta kendi tek satırı içinde ifade edemez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here