Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek

Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek

# Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek üzüntü verecek haberler alınacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de güzel yüzlü, yumuşak huylu, tatlı dilli ve zengin kimseye işarettir.
Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek ne anlama gelir?
# Saniyen başkalarıyla kurduğunuz hassas bağlantıları insanlardan gizli tutmanız gerektiğine, aksi takdirde bunların her an kopabileceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şu veçhe ile tabir olunur: a) Cami , b) Zikir meclisi , c) Çarşı , d) Hac ibadeti , e) Allah yolunda cihad , f) İlim ve salih amel.
Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Arab Çelebi Ahmed Bin Molla Hamzanin tabirinde şefkate ihtiyaç duyacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kazancınız konusunda haksızlık edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 137 ( yüzotuzyedi )
Rüyada düğün davetiyesi dağıttığını görmek Ehed SOYDAN tarafından 08.08.2017 – 18:21 tarihinde Sivas / Yıldızeli şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1668 – Hz. Ebu Hüreyre radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Cehennem, Rabbine şikâyet ederek dedi ki: "Ey Rabbim, bir kısmım diğer kısmımı yiyor." Bunun üzerine ona iki nefes, izin verdi: Bir nefes, kışta, bir nefes de yazda. İşte bu yaz nefesi, en şiddetli şekilde hissettiğiniz hararettir. Öbürü de kışta en şiddetli bulduğunuz soğuktur."Buhârî, Bed'ül-Halk 10; Müslim, Mesâcid 185, (617); Tirmizî, Sıfatu Cehennem 9, (2595); İbnu Mâce, Zühd 38, (4319); Muvatta, Yükûtu's-Salât 27, (1,15).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here