Ana sayfa D Rüyada düğün görmek halay çekmek

Rüyada düğün görmek halay çekmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada düğün görmek halay çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada düğün görmek halay çekmek

# Rüyada düğün görmek halay çekmek mutluluk ve helal rızka işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir.
Rüyada düğün görmek halay çekmek ne anlama gelir?
# Saniyen mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise huzur ve refaha işarettir.
Rüyada düğün görmek halay çekmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Abdüssâtir Bin Abdülhamîd Makdisînin tabirinde dikkatli olmanız gerektiğine tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ilişkiye girdiğiniz kadından hayır göreceğinize ve murada ereceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 212 ( ikiyüzoniki )
Rüyada düğün görmek halay çekmek Vâlâşan KEÇECİ tarafından 28.02.2017 – 13:15 tarihinde Samsun / Alaçam şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1773 – Hz. Aişe radıyallâhu anhâ anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm namaza iftitah tekbiri ile başlayınca şunu okurdu:"Subhâneke Allahümme ve bi-hamdike ve tebârekesmüke ve teâlâ ceddüke ve lâ ilâhe gayruke. (Allah'ım seni her çeşit noksan sıfatlardan takdîs ederim, hamdim sanadır. Senin ismin mübârek, azametin yücedir, senden başka ilah da yoktur)."Tirmizî, Salat 179, (243); Ebû Dâvud, Salat 122, (776); İbnu Mâce, İkâmeti's-Salat 1, (804).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here