Ana sayfa D Rüyada düğün pastası kesmek

Rüyada düğün pastası kesmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada düğün pastası kesmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada düğün pastası kesmek

# Rüyada düğün pastası kesmek huysuz, sabırsız ve kinci birine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuğunuzun karnınızda öleceğine işarettir.
Rüyada düğün pastası kesmek ne anlama gelir?
# Saniyen tehdit edici sorunlarla karşılaşacağınıza ve bunların üstesinden geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ticarette kâr ve kazanca delâlet eder.
Rüyada düğün pastası kesmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Bâyezîd-İ Bistâmînin tabirinde o kişi için fakirliğe delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çöl adamları üzerinde egemenlik kurup onlara liderlik edeceğinize işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 338 ( üçyüzotuzsekiz )
Rüyada düğün pastası kesmek Kavvas CELİLOĞLU tarafından 28.01.2017 – 04:18 tarihinde Kahramanmaraş / Çağlayancerit şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dinin bize gündelik hayatımızda lazım olan farz-ı ayın kısmını tamamlamadan farz-ı kifaye kısmına geçilmez. İmam-ı Gazalî r.a., dinin temel bilgilerini öğrenip uygulamadan tefsir, fıkıh, kelam gibi farz-ı kifaye ilimlere yönelip bunların önceliğini savunanları, “İnsanları çıplak namaz kılmaktan kurtarmaya çalışıyorum” diyerek kumaş dokuyan fakat kendisi namaz kılmayan bir dokumacıya benzetir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here