Rüyada düğün pastası kesmek

Rüyada düğün pastası kesmek

<?php echo

 #   Rüyada düğün pastası kesmek bir daha çocuk sahibi olmayacağınıza işarettir. Saniyen iman kuvvetine ve halis bir kul olduğuna delâlet eder.Bazende aynı zamanda, rüya sahibinin, ailesi ile vakit geçirmeyi çok sevdiğine ve böyle zamanlarda bir çocuk gibi mutlu olduğuna işaret eder.
 #   Rüyada düğün pastası kesmek geniş bir ev ile de tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de ahirette şefaata delâlet eder.
 #   Rüyada düğün pastası kesmek dostlar tarafından üzüntüye uğratılacağına delâlet eder. Rabian perişan olacağınıza ve geçim konusunda sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu Muhammed Bin Muhammed Et-Tâînin tabirinde mutlu, bereket ve bolluk içinde geçecek olan uzun ve güzel bir yaşama işaret eder.
 #   Rüyada düğün pastası kesmek iş yaşamı ve sosyal yaşam içinde örnek gösterilmesine ve saygı duyulup itibar edilen birisi olmasına kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine gücünü toplamakta zorluk çektiğini güneşli delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada düğün pastası kesmek Şeküre ORTA tarafından 23.02.2017 – 15:28 tarihinde Sivas / Sivas şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

250 – Ebu Said radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm taksimden önce ganimetin satılmasını yasakladı."Tirmizî, Siyer 14, (1563).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here