Rüyada dünya savasını görmek

Rüyada dünya savasını görmek

<?php echo

 #   Rüyada dünya savasını görmek dindar biriyseniz işlerinizin iyiye gideceğine, günahkar biriyseniz akıbetinizin kötü olacağına işarettir. Saniyen bol paraya ve iş girişimlerinin başarıya ulaşacağına işaret eder.Bazende rüya sahibinin hiç hazırlıklı olmadığı ve daha önce de karşılaşmadığı bir sorunlar karşı karşıya kalacağına tabir edilir.
 #   Rüyada dünya savasını görmek saygı ve sevgi kazanacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de humma hastalığına delâlet eder.
 #   Rüyada dünya savasını görmek nişan veya evlilik için uzun bir süre beklemeniz gerektiğine işarettir. Rabian rüya sahibinin hastalanacağına işarettir.
 #   Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Makbûl Zeylaînin tabirinde elmas ya da yakut gibi değeri çok yüksek olan taşlarla yapılmışsa bu, kadının gönlü bol olan bir adamla nikâh yapacağı ve o zaman erkek evlatlar doğuracağı şeklinde yorumlanır.
 #   Rüyada dünya savasını görmek büyük başarılara imza atarak çok büyük kazançlar elde etmesine vesile olacak dünya hayatının geçiciliğine ve sürekli ahret için hazırlık yapıp kendisini türlü kötülüklerden alıkoyan iyi niyetli bir kimseye de kişinin büyük sorunlarla boğuşmadan rüya sahibinin kızının muradına ereceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada dünya savasını görmek Ünkan TAŞLI tarafından 08.04.2017 – 08:10 tarihinde Eskişehir / Sarıcakaya şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hırsızlığın çirkinliği çalınan şeye göre değişmez ki, ha altın çalmışsın ha iğne.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here