Ana sayfa D Rüyada durak kaçırmak

Rüyada durak kaçırmak

5
0
PAYLAŞ

Rüyada durak kaçırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada durak kaçırmak

# Rüyada durak kaçırmak muhtaç ve tamahkâr olacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de istediğiniz şeyi zahmetle elde edeceğinize işarettir.
Rüyada durak kaçırmak ne anlama gelir?
# Saniyen öşür sahibine, bazı kere de yetim malını zulmen yiyenlere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise şeref ve menfaat erişeceğine işarettir.
Rüyada durak kaçırmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Bündar Bin Hüseyn Şirâzînin tabirinde herhangi bir şey yüzünden ödeme yapmak zorunda kalacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza ve onun desteğiyle korktuğunuz bir şeyden güvende olacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 224 ( ikiyüzyirmidört )
Rüyada durak kaçırmak Arabi ŞAHİN DUYAR tarafından 27.02.2017 – 04:50 tarihinde Manisa / Akhisar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Kötü insanlar, yeryüzüne serpilmiş iyi insanları sınamaya yararlar.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here