Rüyada düşmana tuzak kurmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada düşmana tuzak kurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada düşmana tuzak kurmak

# Rüyada düşmana tuzak kurmak insanların adaletten ayrıldıklarına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de Allahın size salih bir evlat nasip edeceğine işarettir.
Rüyada düşmana tuzak kurmak ne anlama gelir?
# Saniyen ferahlık, yalan ve şehvete delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve hüzün ile tâbir edilir.
Rüyada düşmana tuzak kurmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Halebî İbrâhimnin tabirinde biriyle sorun yaşayacağınıza ve bu sorun yüzünden rencide olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal varlığınızı sayamayacak kadar zengin olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 430 ( dörtyüzotuz )
Rüyada düşmana tuzak kurmak Ağbegim AYSAL tarafından 16.06.2017 – 20:30 tarihinde Çanakkale / Yenice şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Uzun emele dalan bir kul, üzerindeki kul borçlarını unutur ve tövbe etmeyi sonraya bırakır. Siz böyle yapmayınız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here