Ana sayfa D Rüyada düşmanı dövmek

Rüyada düşmanı dövmek

8
0
PAYLAŞ

Rüyada düşmanı dövmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada düşmanı dövmek

# Rüyada düşmanı dövmek dünya evine alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yiğitlik ve şecaate nail olmaya delâlet eder.
Rüyada düşmanı dövmek ne anlama gelir?
# Saniyen malınızın zekatını vereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aciz kaldığı bir durumdan dönmeye delâlet eder.
Rüyada düşmanı dövmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Yahyâ Bin Yûsuf Es-Sarsarînin tabirinde dinde kuvvetli olmaya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmandan çirkin bir söz işiteceğinize işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 78 ( yetmişsekiz )
Rüyada düşmanı dövmek Şahinaz MERSİN tarafından 30.02.2017 – 19:53 tarihinde Kırıkkale / Karakeçili şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gerçek güzellik, iyi ahlak, güzel huy ve edeb’tir.Hz. Ali r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here