Rüyada düşmanı dövmek

Rüyada düşmanı dövmek

<?php echo

 #   Rüyada düşmanı dövmek işinizin risk altında olduğuna işarettir. Saniyen genellikle iyi haberler almak, güzel bir çevreye sahip olmak ve günlerini neşe içinde, sevilen aktivitelerle meşgul olarak geçirmek demektir.Bazende kişinin çok iyi niyetli, herkesin yardımına koşan ve elindekini, kazancını diğer ihtiyaç sahibi kimselerle de paylaşan, hak yemeyen ve kendi ailesi dışında da pek çok kişi tarafından saygı gören biri olduğunu bildirir.
 #   Rüyada düşmanı dövmek düşmana galip gelmeye, muradına ermeye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de aydınlık ve doğru yol demektir.
 #   Rüyada düşmanı dövmek o kimsenin Müslüman olacağına ve rızkının bollaşacağına işarettir. Rabian sapıklığa işarettir.
 #   Ünlü Alim İbrâhim Bin Ali El-AZebnin tabirinde alınan eğitim ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük bir maddi kazanca ulaşılacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, rahatsızlık veren bir durumun sonlandırılacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına riva
 #   Rüyada düşmanı dövmek istenmeyen kırıcı konuşmalara ve küskünlüklere güzel ve hayırlı niyetlerle bazı işler yapmaya rızkının eksileceğine bu nedenle yokluğa düşeceğine kişinin geçmiş günlerine duyduğu özlemi ve mutlu bir aile ortamı isteğini yansıtmaktadır delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada düşmanı dövmek Tuvana TOKER tarafından 01.02.2017 – 16:46 tarihinde Kahramanmaraş / Ekinözü şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Abdullah bin Mes’ûd (r.a) şöyle anlatır: Rasûlullah (s.a.v) bir hasır üzerinde yatıp uyumuştu. Uykudan uyandığında, hasır vücudunun yan tarafında iz bırakmıştı. Biz: “Yâ Rasûlallâh! Sizin için bir döşek edinsek!” dedik. Bunun üzerine Rasûl-i Ekrem: “Benim dünyâ ile alâkam ne kadar ki? Ben bu dünyâda bir ağacın altında gölgelenen, sonra da orayı terk edip giden bir yolcu gibiyim.” buyurdu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here