Ana sayfa D Rüyada dut ağacına çıkmak görmek

Rüyada dut ağacına çıkmak görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada dut ağacına çıkmak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada dut ağacına çıkmak görmek

# Rüyada dut ağacına çıkmak görmek kadınlar yüzünden biriyle sorun yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de onu dünya ve ahiret azaplarından esirgemeye çalışır.
Rüyada dut ağacına çıkmak görmek ne anlama gelir?
# Saniyen o kimsenin dünyadayken insanlara küfreden biri olduğuna işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise menfaati olmayan yolculuğa delâlet eder.
Rüyada dut ağacına çıkmak görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İmâdî Adburrahmân Bin Muhammednin tabirinde bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kadına yorulur.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 557 ( beşyüzelliyedi )
Rüyada dut ağacına çıkmak görmek Tutuk KAYABAŞ tarafından 30.03.2017 – 20:47 tarihinde Çanakkale / Gökçeada şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ben yaşadıkça Kur’ân’ın kölesiyim.Ben, Hz. Muhammed Mustafa’nın (s.a.v) yolunun tozuyum.Biri benden, bundan başkasını naklederse,Ondan da şikâyetçiyim, o sözden de şikâyetçiyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here