Ana sayfa D Rüyada duvar çekmek

Rüyada duvar çekmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada duvar çekmek ne demek? Rüyada duvar çekmek neye işarettir? Rüyada duvar çekmek neye yorumlanır? Rüyada duvar çekmek nasıl tabir edilir? Rüyada duvar çekmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada duvar çekmek

Rüyada duvar çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada duvar çekmek zorlu bir yolculuk geçireceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de büyüklüğe işarettir.
# Saniyen eski bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz bölgeye hayır ve bereket yağacağına işarettir.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda o kişiden hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hak yolu bulduğunuza işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 215 ( ikiyüzonbeş )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eskiden beri âlimler, “insanları günahlara sevk eden dört amel”den söz ederler. Bunlar; nefis, şeytan, dünyaya düşkünlük, kötü arkadaş ve kötü çevredir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here