Rüyada duvar çekmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada duvar çekmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada duvar çekmek

# Rüyada duvar çekmek o anda bilmediğiniz daha sonradan ortaya çıkabilecek bir işten kazanç sağlamak anlamına gelir. Bazı rüya yorumcularına göre de akrabalarınız arasında küçük düşeceğinize işarettir.
Rüyada duvar çekmek ne anlama gelir?
# Saniyen yaşadığınız sıkıntılı günlerin sonunda mutlaka rahata ve huzura kavuşacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise  aile reisinin birtakım sorunlar yaşayacağına veya hastalanacağına işarettir.
Rüyada duvar çekmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Muhammed Bin Yûsuf Eş-Şatibînin tabirinde hüzün ve kederin habercisine tâbir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiğiniz şeylerin gerçekleşeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 705 ( yediyüzbeş )
Rüyada duvar çekmek Balkın KISA KARAKAYA tarafından 10.10.2017 – 08:36 tarihinde Edirne / İpsala şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3610 – Nâfi merhum anlatıyor: İbnu Ömer, kulakları için suyu parmağıyla alırdı.”Muvatta, Tahâret 37, (1, 34).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here