Rüyada duvardan atlamak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada duvardan atlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada duvardan atlamak

# Rüyada duvardan atlamak insanların övgüsünü kazanacağınıza ve adınızın iyilikle anılacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuklarınızdan yana üzüleceğinize işarettir.
Rüyada duvardan atlamak ne anlama gelir?
# Saniyen onu alt edeceğinize veya ona zulmedeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ilim talep edeceğinize işarettir.
Rüyada duvardan atlamak nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Molla Abdülkerîm Efendinin tabirinde düşmanınızı alt edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakın bir arkadaşı tarafından aldatılacak ve dolandırılacak demektir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 14 ( ondört )
Rüyada duvardan atlamak Nurveren AKSAÇ tarafından 10.08.2017 – 07:14 tarihinde Adana / Kozan şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7234 – İbnu Abbâs radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Allah Teâlâ Hazretleri buyurdular ki: "Büyüklük benim ridamdır, azamet de benim izarımdır. Kim, bunlardan birinde benimle iddialaşmaya kalkarsa, onu cehenneme atarım."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here