Rüyada eşek eti görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada eşek eti görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada eşek eti görmek

# Rüyada eşek eti görmek uzun süreli işsizliğe delâlettir. Bazı rüya yorumcularına göre de murada ereceğinize, ancak dini inancınızın zarar göreceğine işarettir.
Rüyada eşek eti görmek ne anlama gelir?
# Saniyen  bir fasık veya hırsızın evinizden bir şey çalacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise takva olan söze delâlet eder.
Rüyada eşek eti görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Rüya Yorumcusu Îsâ El-Kürdînin tabirinde keffâret verece bir yemine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakında mutlu günlerin geleceği anlamına gelir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 28 ( yirmisekiz )
Rüyada eşek eti görmek İlkışık PİŞİRGEN tarafından 14.04.2017 – 21:34 tarihinde Erzincan / Kemah şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kimle gezdiğinize, kimle arkadaşlık ettiğinize dikkat edin. Çünkü, bülbül güle, karga çöplüğe götürür.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here