Rüyada eşek eti yemek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada eşek eti yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada eşek eti yemek

# Rüyada eşek eti yemek üç veçhe ile tabir olunur: a) Gizli mal , b) Keskin ve kuvvetli akıl , c) Makbul hayır.. Bazı rüya yorumcularına göre de kireç, kiremit ve tuğla ile ilk bina yapan Firavundur.
Rüyada eşek eti yemek ne anlama gelir?
# Saniyen bolluk ve bereket haberidir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyüyüp gelişen mala işarettir.
Rüyada eşek eti yemek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Taşköprü-Zâde Kemâleddîn Efendinin tabirinde birikmiş mala, hizmetçiye, menfaat ve rızka delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evlilik veya ortalıkta sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 72 ( yetmişiki )
Rüyada eşek eti yemek Hikmiye GÜREL tarafından 25.04.2017 – 22:32 tarihinde Kastamonu / Azdavay şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3591 – Hz. Huzeyfe radıyallahu anh anlatıyor: “Resülullah aleyhissalatu vesselam gece namaza kalktığı vakit ağzını misvakla ovalardı.”Buhari, Cum'a 8, (2, 212), Vudü 73, Teheccüd 9; Müslim, Tahâret 45, (254); Ebu Dâvud, Tahâret 30, (55); Nesâi, Tahâret 2, (1, 8) Bu metin Sahiheyn'e aittir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here