Ana sayfa E Rüyada ev beğenmek

Rüyada ev beğenmek

22
0
PAYLAŞ

Rüyada ev beğenmek ne demek? Rüyada ev beğenmek neye işarettir? Rüyada ev beğenmek neye yorumlanır? Rüyada ev beğenmek nasıl tabir edilir? Rüyada ev beğenmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada ev beğenmek

Rüyada ev beğenmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada ev beğenmek hükümet işinde görev yapacağınıza delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de fitneye işarettir.
# Saniyen iffetli, emin ve güzel bir kadınla evleneceğinize veya evlenmek istediğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise namazı ihmal ettiğinize işarettir.
# Ünlü filozof İbrahim el-Tiflisi de demiştir ki; o topluluğa hükmedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için daha önce yapmış olduğunuz bir işten dolayı pişman olacağınıza işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 536 ( beşyüzotuzaltı )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aziz Mahmud Hüdai Hazretleri, bir gün Padişah Ahmed'in gönderdiği hediyeyi kabul etmeyip,geri iade etmiş. Bunun üzerine Padişah da o hediyeyi bir başka âlim olan Abdülmecid Sivasi'ye göndermiş. Abdülmecid Sivasi ise Padişahın gönderdiği hediyeyi kabul etmiş. Bunun üzerine Padişah: "Abdülmecid Efendi! Aziz Mahmud senin kabul ettiğin hediyeyi kabul etmemişti," dediğindeAbdülmecid Efendi şöyle demiş: "Aziz Mahmud, anka kuşu gibidir. O öyle şeylere itibar etmez ki…" Sultan Ahmed, bu kez de Aziz Mahmud'a: "Senin kabul etmemiş olduğun hediyeyi Abdülmecid Sivasi kabul etti," dediğinde,Aziz Mahmud Hüdai Hazretleri şöyle demiş: "O deniz gibidir; içine bir damla necasetin düşmesiyle pislenmez."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here