Rüyada evde gelinlik görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada evde gelinlik görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evde gelinlik görmek

# Rüyada evde gelinlik görmek düşmanınız olan bir yabancıyla husumet edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi ve hoş vakit geçireceğinize işarettir.
Rüyada evde gelinlik görmek ne anlama gelir?
# Saniyen eşinizi boşayacağınıza, ancak daha sonra pişman olacağınıza yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde ise onu kazanmak için insan çok kere meşakkatlere katlanır.
Rüyada evde gelinlik görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim Muhammed Bin Abdullah Mûsulînin tabirinde bir yastık veya yatağına yün doldurmak, evlenmeye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ev halkının zarar göreceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 898 ( sekizyüzdoksansekiz )
Rüyada evde gelinlik görmek Semia KAYA tarafından 22.09.2017 – 11:56 tarihinde Kocaeli / Gölcük şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7120 – Ümmü Hâkim Bintü Vedda'el-Huzâ'iyye radıyallahu anha anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular: "Babanın duası perdeyi deler, kabul makamına ulaşır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here