Rüyada evde kömür görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada evde kömür görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evde kömür görmek

# Rüyada evde kömür görmek rüyada nedamete işarettir, buyurmuştur. Bazı rüya yorumcularına göre de yukarıdaki rüyanın aksine tabir edilir.
Rüyada evde kömür görmek ne anlama gelir?
# Saniyen bölge halkının dirliğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise konuştuklarınızla kalbinizin bir olmadığına işarettir.
Rüyada evde kömür görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Bündar Bin Hüseyn Şirâzînin tabirinde bulunduğunuz bölgedeki insanlarla alay edercesine onlara hile yapacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için mal ve iki çocuk ile tâbir olunur.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 24 ( yirmidört )
Rüyada evde kömür görmek Berke HAMAMCIOĞLU tarafından 06.02.2017 – 03:12 tarihinde Eskişehir / İnönü şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

5118 – İmran İbnu Husayn radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Muhammed aleyhissalâtu vesselâm'ın şefaati ile bir kısım insanlar cehennemden çıkacak, cennete girecektir. Bunlara cehennemlikler denecektir."Buhari, Rikak 513, Ebu Davud, Sünnet 23, (4740); Tirmizi, Cehennem 10, (2603).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here