Rüyada evde şemsiye açmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada evde şemsiye açmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evde şemsiye açmak

# Rüyada evde şemsiye açmak güzel ve beyaz hanıma işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şunlara da delalet eder: a) Alim , b) Altın , c) Sadık dost , d) Güzel hizmetçi , e) Çok mal ve menfaat , f) Medh ve sena , g) Nefsin zineti , h) Ferah ve sürür…
Rüyada evde şemsiye açmak ne anlama gelir?
# Saniyen sıkıntı ve üzüntüye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hapisten kurtulmaya delâlet eder.
Rüyada evde şemsiye açmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim İbn-İ Fûtînin tabirinde düşmanı öldüreceğinize veya etkisiz hale getireceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için cennet de yeşildir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 476 ( dörtyüzyetmişaltı )
Rüyada evde şemsiye açmak Ferat BOZPOLAT tarafından 22.06.2017 – 18:06 tarihinde Burdur / Çeltikçi şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Büyük âlim Muhammed b. Fazl (r.a) şöyle der:“İslam’ın zayıflamasına şu dört sınıf insan sebep olmuştur:1.Bildikleri ile amel etmeyenler2.Bilmedikleri şeyler ile amel edenler,3.Bilmediklerini öğrenmeyenler,4.İnsanların ilim öğrenmesine engel olan kimseler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here