Rüyada evde yangın çıkması

14
0
PAYLAŞ

Rüyada evde yangın çıkması

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evde yangın çıkması

# Rüyada evde yangın çıkması halka musallat olan birinin malını yiyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayır, hastalık ve ölüm ile tâbir olunur.
Rüyada evde yangın çıkması ne anlama gelir?
# Saniyen bekar kişiler için evlenmeyi düşündükleri kimselerin bazı yanlışlarına şahit olmak sevdikleri kişiyi uyarmak ve DOĞRU yola getirmek için elinden geleni yapmak demektir. Bazı rüya tabirlerinde ise geçimden yana hayır elde edeceğinize işarettir.
Rüyada evde yangın çıkması nasıl tabir edilir?
# Ünlü Filozof Muhyiddîn-İ Arabînin tabirinde sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için makam, izzet ve yüceliğe ve yine halkın devletten hayır göreceğine işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 350 ( üçyüzelli )
Rüyada evde yangın çıkması Koraslan ERBUL tarafından 05.11.2017 – 16:40 tarihinde Ankara / Elmadağ şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aişe validemizin hizmetçisi Ümmü Dürde anlatıyor:Bir gün Aişe (r.a.)’a yüz bin gümüş para getirildi. Paranın hepsini dağıttı. Kendisi oruçluydu.Ben;"Dağıttığın o paradan bir gümüş ayırarak et aldırıp onunla iftar edebilirdin" dedim.O;"Daha önce hatırlatsaydın öyle yapardım." karşılığını verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here