Rüyada evde ziyafet görmek

Rüyada evde ziyafet görmek

<?php echo

 #   Rüyada evde ziyafet görmek kadınlar için kocaya, sıradan insanlar için hayra yorulur. Saniyen muradına ermeye, sevdiği kimseyle evlilik yapmaya ve romantik, sevgi dolu bir birlikteliğe işaret eder.Bazende kişinin rakiplerine karşı üstünlük sağlamak için bir takım plan, proje ve çalışmalar içerisinde olduğu şeklinde tabir edilir.
 #   Rüyada evde ziyafet görmek İslâm âlimlerinden bir zatın sohbetinde bulunmaya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tehlikelerden kurtulur ve gönlünün muradına nail olur.
 #   Rüyada evde ziyafet görmek zambağı veren kimseyle aranızda bir tartışma çıkacağına işarettir. Rabian topladığı ve gizlediği malın elden çıkacağına işarettir.
 #   Ünlü Alim Bayram-Zâde Zekeriyyâ Efendinin tabirinde katı kalpli bir adama, güzel olmayan durumlara işarettir.
 #   Rüyada evde ziyafet görmek bazı kişilere çok kırıldığına ve bir süre onları görmek istemediğine hasta olan insanın uzak yola çıkmasına ya da yabancı bir eve gitmesi durumunda ölmesine insanlar arasında takdir görmeye bu yardım sayesinde aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine ve yaşanan sıkıntı ve sorunların sona ereceğine delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada evde ziyafet görmek Hasine ÇOTUR tarafından 03.06.2017 – 18:04 tarihinde Manisa / Salihli şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Ekber Şah bir şölen düzenlemiş ve her dinden insanlar bu şölene çağrılmıştı. Yeni uydurulan "Din-i İlahi" mensuplarına gayet süslü çadırlar ayrılmış, çeşitli yiyecek ve içeceklerle ağırlanmışlardır. Müslümanlar için ise paçavraya dönmüş eski çadırlar ve kuru ekmek uygun görülmüştü. Bu uygulama güya İslam'ın eskidiğini göstermek içindi.Tören başlayınca, İmam-ı Rabbanî (k.s.) Hazretleri, müslümanların bulunduğu bölümü çizgi içine alıp, bir toprak parçasını Ekber Şah'ın bulunduğu tarafa doğru fırlattı. Birdendire çok şiddeti bir fırtına çıktı ve Ekber Şah'ın saray çadırlarında başlayan panik, birkaç kişinin ölümüne ve çok sayıda kişinin yaralanmasına sebep oldu.Aynı anda müslümanların bulunduğu çadırlara sükûnet hâkimdi. Bu durumu gören Ekber Şah'ın adamlarından çoğu tevbe ederek İmam-ı Rabbanî Hazretleri'ne mürit oldular.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here