Rüyada eve tırmanmak görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada eve tırmanmak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada eve tırmanmak görmek

# Rüyada eve tırmanmak görmek beş vech ile tabir edilir: a) Dert ve bela , b) Düşmanlık , c) Düşman askeri , d) Kıtlık , e) Hastalık ve maraz… Bazı rüya yorumcularına göre de tacir için malının rağbet göreceğine, yolcu için seferinin kazançlı ve bereketli geçeceğine işarettir.
Rüyada eve tırmanmak görmek ne anlama gelir?
# Saniyen düşmandan gelecek musibet ve zarara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şer, zahmet, sıkıntı ve düşmanlık ile tâbir olunur.
Rüyada eve tırmanmak görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Abdürrahmân Bin MesÛd El-Hârisînin tabirinde ticarette gerileyeceğinize şeklinde yorulur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için onu veren kişiden zarar göreceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 359 ( üçyüzellidokuz )
Rüyada eve tırmanmak görmek Olkıvanç VAROL tarafından 18.07.2017 – 01:14 tarihinde Şırnak / İdil şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Eğer, fakirlik, hastalık ve ölüm olmasaydı, insanoğlunun kibirden başı eğilmez olurdu. Bununla beraber yine de insanoğlu Yüce Allah’a karşı gelmekte atılgandır.Hasan-ı Basri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here