Ana sayfa E Rüyada evi sel bastığını görmek

Rüyada evi sel bastığını görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada evi sel bastığını görmek ne demek? Rüyada evi sel bastığını görmek neye işarettir? Rüyada evi sel bastığını görmek neye yorumlanır? Rüyada evi sel bastığını görmek nasıl tabir edilir? Rüyada evi sel bastığını görmek ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada evi sel bastığını görmek

Rüyada evi sel bastığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evi sel bastığını görmek biriyle düşmanlık edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevgilinize ve eşinize güvenmeniz gerektiğine onun size olan sevgi ve saygısından emin olmanız gerektiğine işaret eder.
# Saniyen erkek çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yumurtanın beyazlığına ve temizliğine göre temiz bir bayanla evleneceğinize işarettir.
# Ünlü alim İbn Ebî Useybia rüyayı gören kişi için eşinizin sizden ayrılacağına veya boşanacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şunlara da delalet eder: a) Alim , b) Altın , c) Sadık dost , d) Güzel hizmetçi , e) Çok mal ve menfaat , f) Medh ve sena , g) Nefsin zineti , h) Ferah ve sürür…
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 752 ( yediyüzelliiki )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam-ı Şafiî (r.a.) şöyle buyuruyor.“Doyuncaya kadar yemek yemeyeli onaltı sene oluyor. Bu süre zarfında bir kere doyuncaya kadar yemek yedim; onu da hemen geri çıkardım. Doyuncaya kadar yemek bedeni ağırlaştırır, kalbi katılaştırır, fetaneti (basiret, ince anlayış) köreltir, uyku getirir ve ibadet zevkini azaltır.”İmam-ı Şafiî (r.a.) geceyi üçe böler ve birinci kısmı kitap yazımına, ikinci kısmını uykuya, üçüncü kısmını da namaza ayırırdı. Ömrünün sonlarına doğru rahatsızlığı görenleri acındıracak seviyeye ulaşmıştı. Bir gün olsun şikayetçi olmadı, hatta şöyle dua etti:“Allah’ım! Eğer bu hastalıkta senin rızan varsa, onu arttır.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here