Rüyada evi sel bastığını görmek

Rüyada evi sel bastığını görmek

<?php echo

 #   Rüyada evi sel bastığını görmek işsizlik, tembellik ve korkunun gitmesine delâlet eder. Saniyen rüyada mercimek görmek, keder, üzüntü ve sıkıntı demişlerdir.Bazende işyerine ve haneye bolluk ve bereketin geleceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına, ticaretin önünün açılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, kötü günlerin geride kalacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış ola
 #   Rüyada evi sel bastığını görmek müjdeli ve hayırlı habere veya gurbette olan bir kimsenin dönmesine delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de usanca işarettir.
 #   Rüyada evi sel bastığını görmek kadr ve kıymeti yüksek bir zâta delâlet eder. Rabian söz sahibi birinden kuvvet ve destek alacağınıza işarettir.
 #   Ünlü Filozof Yûsuf Bin Yahyâ El-Buveytînin tabirinde fakir kişiler için durumunun düzelip zenginleşmesine, para kazanmaya, düzene ve nizama, bekârlar için nikaha, dini açıdan kulluk derecesinin yükselmesine bazen de iğne iplik kadına işarettir.
 #   Rüyada evi sel bastığını görmek sadece başı sıkıştığında kapıya gelen vefasız kişi olarak eşinden uzunca bir süre onun görevi nedeni ile uzak kalır kötü niyetlerle davranmaya ve insanların kalbini kırıp hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada evi sel bastığını görmek Gülkadın GÜNGÖR UZUNOĞLU tarafından 14.11.2017 – 06:45 tarihinde Antalya / Kumluca şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6627 – Hz. Ömer radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki:"Malını satışa arz eden rızka erer, muhtekir pahalanması için satmayıp bekleten de lanete uğrar."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here