Rüyada evin etrafında hendek görmek

Rüyada evin etrafında hendek görmek

<?php echo

 #   Rüyada evin etrafında hendek görmek bir düşmanlığa kurban gideceğinize işarettir. Saniyen tatsızlıkların, sıkıntıların habercisidir.Bazende güzel olaylara rivayet eder.
 #   Rüyada evin etrafında hendek görmek yiyeceğin elden gitmesine ve ecele alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı ve üzüntüye delâlet eder.
 #   Rüyada evin etrafında hendek görmek hayra delâlet eder. Rabian şöhretli adamlarla dost olmaya işarettir.
 #   Ünlü Alim İbn-İ Sûdûnnin tabirinde bir şeyden vazgeçmek manasındadır.
 #   Rüyada evin etrafında hendek görmek güvenilir kişilerle görüşmeler yapılacağına da sefil bir hayat süreceğine yakında bu sıkıntıları ortadan kaldırabilecek birisi ile tanışabileceğine sabrının ve emeğinin sonunda hayal ettiği güzel günlere kavuşacaktır diye delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada evin etrafında hendek görmek Boztepe SOYTAŞ tarafından 30.12.2017 – 00:39 tarihinde Almanya / Dresden şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Fakire kanaat, zengine ise infak yaraşır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here