Rüyada evin etrafında hendek görmek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada evin etrafında hendek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evin etrafında hendek görmek

# Rüyada evin etrafında hendek görmek keder, üzüntü, korku ve sıkıntıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de işinizin yolunda gitmeyeceğine işarettir.
Rüyada evin etrafında hendek görmek ne anlama gelir?
# Saniyen iyi bir habere delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise rızık, fayda ve ticarete delâlet eder.
Rüyada evin etrafında hendek görmek nasıl tabir edilir?
# Büyük Rüya Tabircisi Hüseyn Bin Muiz Belhînin tabirinde keder, şiddet, sıkıntı ve meşakkatten kurtulmağa delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için herhangi bir şeyden dolayı rencide olacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 287 ( ikiyüzseksenyedi )
Rüyada evin etrafında hendek görmek Semat AL tarafından 15.06.2017 – 04:01 tarihinde Antalya / Akseki şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başkalarının kusurlarıyla değil, kendi kusurlarınla uğraş.İnsanlara nasıl davranırsan, Allah-ü Teâlâ’nın da sana aynı muamele ile karşılık vereceğini sakın unutma.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here