Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek

# Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek bir kadınla evleneceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de arpa beyaz olduğu sebeple gümüş ile tâbir edilir.
Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek ne anlama gelir?
# Saniyen geçiminiz konusunda endişe edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise isminden de anlaşılacağı gibi insanlar için âfettir.
Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Alim YaKûb Bin İbrâhimnin tabirinde büyük ve saygın kadına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için dalgınlık ve perişanlığa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 905 ( dokuzyüzbeş )
Rüyada evlenip mutlu olduğunu görmek Özke ÇANKAYA tarafından 18.05.2017 – 00:48 tarihinde Giresun / Çamoluk şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7096 – Hz. Ebu Hureyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle derlerdi:"Elhamdulillah alâ külli hail. Rabbi eüzu bike, min hâli ehli'n-nâr" (Her hal için Allah'a hamdolsun. Ey Rabbim cehennem ehlinin halinden sana sığınırım.)"

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here