Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

<?php echo

 #   Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ihtiyaçları gidermeye ve maksatlara yardım etmeye alâmettir. Saniyen izzet ve devlete erişir.Bazende rüyada ölmüş bir kimse ile ilişkiye giren kimse, hiç ummadığı yerlerden menfaat elde eder.
 #   Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ya da şerefli bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin hissetmeden, istemeden ve gerçekten gönülden vermeyeceği sadakaya, zekâta ya da yapacağı hayır işine delalet eder.
 #   Rüyada evliya sohbetinde bulunmak önemli bir hastalığınızın iyileşeceğine yorulur. Rabian geçim ve nasibin çok olmasına delâlet eder.
 #   Ünlü Filozof Muhyiddîn-İ Arabînin tabirinde gerçek hayatınızda bir işte muvaffak olamayacağınıza ve arkadaşlarınızla aranızın açılacağına işaret eder.
 #   Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ona hizmet ederek yaşamak şeklinde de görülen diğer ögelere göre yorumlanmalıdır günahlardan çekinmeyen utanmaz bir kimseye de rüya sahibinin gerçekleşecek olan muradı ve kısmetidir delalet eder.
Son olarak uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı şahıslara göre rüyaların özellikleri ve rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.


Rüyada evliya sohbetinde bulunmak Özmen YÖRÜTEN tarafından 30.12.2017 – 13:10 tarihinde Muş / Malazgirt şehrinden soruldu.


Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1902 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resülullah aleyhissalatu vesselâm her kabileye bir diyet yazdı. Hiçbir âzadlıya kendini âzad edenden başka bir müslümanı kendine mevla ittihaz etmesi, asıl âzad edenin izni olmadan helâl değildir."Nesâi, Kasâme 38, (8, 52).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here