Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

# Rüyada evliya sohbetinde bulunmak hastalığın şifa bulacağına şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de nusret ve zafere delâlet eder.
Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ne anlama gelir?
# Saniyen sultan tarafından gelecek rızka veya haram mala işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işinizin kötüye gideceğine işarettir.
Rüyada evliya sohbetinde bulunmak nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür İbn-İ Süfyân Huvârî Muhammed Bin Süfyânnin tabirinde insanın kendisi veya bir başkası için yapacağı yemine delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zengin veya dürüst kimseye işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 573 ( beşyüzyetmişüç )
Rüyada evliya sohbetinde bulunmak Akdil ÖZEL tarafından 30.10.2017 – 03:35 tarihinde İstanbul / Kağıthane şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Her doğan canlı bir gün ölür.” Hakikati, bu dünyanın asla değişmez bir kanunudur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here