Ana sayfa E Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

20
0
PAYLAŞ

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ne demek? Rüyada evliya sohbetinde bulunmak neye işarettir? Rüyada evliya sohbetinde bulunmak neye yorumlanır? Rüyada evliya sohbetinde bulunmak nasıl tabir edilir? Rüyada evliya sohbetinde bulunmak ile ilgili bütün bilgiler. Erkekler rüyalarında ne görür? Hangi rüyalar anlatılmaz? Hangi rüyalar gerçekleşir? Hangi rüyalar gerçektir? Hangi rüyalar gusül gerektirir? Hangi rüyalar rahmanidir? Hangi rüyalar sahihtir? Hangi rüyalar çıkar? Neden rüyalarımızı hatırlamayız? Rüyalar kaç günde çıkar? Rüyalar kaç saniyedir? Rüyalar kaç türlüdür? Rüyalar kaç çeşittir? Rüyalar nasıl kontrol edilir? Rüyalar ne kadar doğru? Rüyalar ne kadar sürede gerçekleşir? Rüyaları kim yorumlar? Rüyalarımızı kime anlatmalıyız?

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

Rüyada evliya sohbetinde bulunmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada evliya sohbetinde bulunmak işini yerli yerinde yapan hizmetkara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ağır bir borç altına gireceğinize ve bu yüzden hapse düşeceğinize yorumlanır.
# Saniyen eşinizin, çocuğunuzun veya kendi ölümünüzün yaklaştığına ya da malınızın telef olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birçok şekilde tâbir edilmiştir: a) Kilitli sandık , b) Bal arısı ve petek , c) Altın ve gümüş , d) Zevce , e) Sefer.
# Büyük rüya tabircisi Abdullâtif el-Bağdadî rüyayı gören kişi için haram yoldan elde edilen mala işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanların şereflilerine benzeyen onlara işlerinde kuvvet kazandıran adama yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 627 ( altıyüzyirmiyedi )

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kazanılan bir menfaat, kişinin ruhunu alçaltıyorsa, kalbini yaralıyor, vicdanını bozuyorsa, imanına ve ahiretine zarar veriyorsa bu zehirli menfaate heveslenmek akıl kârı değildir.Bir mağazayı soyanlar, ceplerine bir şeyler koyarlar ama ruhları “hırsız” damgasını yer. Dışarıdan bakanlar ise, o ruhların perişan halini görmezler de ceplerinin kabarıklığına ilgi duyarlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here