Ana sayfa F Rüyada f harfi görmek

Rüyada f harfi görmek

30
0
PAYLAŞ

Rüyada f harfi görmek

Rüyada f harfi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada f harfi görmek bir sıkıntı yaşayacağınıza, ancak bu durumdan çabucak kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu vasıftaki birini alt edeceğinize işarettir.
# Saniyen esirseniz serbest kalacağınıza, hastaysanız iyileşeceğinize, özgürseniz saadete ereceğinize ve hacca gideceğinize, korku içindeyseniz güvende olacağınıza, dardaysanız genişliğe çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ve geçimde meydana gelecek canlılığa ve berekete delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; zarara veya tehlikeye neden olacak bir şey söyleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kasıtlı bir ihanete uğrayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 509 ( beşyüzdokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabır, şikâyeti terk edip, Allah’ın takdirine razı olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here