Rüyada f harfi görmek

16
0
PAYLAŞ

Rüyada f harfi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri ve son olarak rüyanın mahiyeti ve çeşitleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada f harfi görmek

# Rüyada f harfi görmek bir sıkıntı yaşayacağınıza ancak bu sıkıntıdan zamanla kurtulacağınıza yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.
Rüyada f harfi görmek ne anlama gelir?
# Saniyen namazı ihmal ettiğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok çok hayra ve sürura delâlet eder ve rütbenin yükselmesine de işarettir.
Rüyada f harfi görmek nasıl tabir edilir?
# Ünlü Düşünür Seyfüddîn Menârînin tabirinde sermayenizi kaybedeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ünlü ve varlıklı bir aileden birisiyle evlenmek anlamındadır.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 718 ( yediyüzonsekiz )
Rüyada f harfi görmek İclâl EMLEK tarafından 08.02.2017 – 09:30 tarihinde Kayseri / Yeşilhisar şehrinden soruldu.

ÖNEMLİ

Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3638 – Ebu'd-Derdâ radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm bir keresinde kustu ve abdest aldı. “Ma'dân der ki: "Resulullah aleyhissalâtu vesselâm'ın âzadlısı Sevban radıyallahu anh'a Şam câmiinde rastladım. Bu meseleyi ona hatırlattım ve ondan mahiyetini sordum. Şu cevabı verdi:Doğru söylemiş, o zaman abdest suyunu da Resulullah aleyhissalatu vesselam'ın kendilerine ben dökmüştüm."Ebu Dâvud, Savm 32, (2381); Tirmizi, Tahâret 63, (87).

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here